Eesti Kujundusgraafikute Liit
            Estonian Graphic Designers' Association

Liikmed

EKGL liikmemaks on 10 eurot jooksva aasta eest
ja EKGL arveldusarve on EE852200001120129734

Seeniorliikmed alates 70. eluaastast on liikmemaksust vabastatud.

Aleksejeva Svetlana aleksejeva.sveta@gmail.com
Allikvee Tiiu allikvee.tiiu@gmail.com
Anderson Mart mart@font.ee
Anvelt Pille pilleanvelt@gmail.com
Aunapuu Anneliis aaunapuu@gmail.com
Avila Ander
Balbat Made made.balbat@gmail.com
Dubov Jüri jyri.dubov@gmail.com
Eelma Helje helje@kammerdisain.com
Eelma Marje
Eensalu Jaanus jaanus.eensalu@gmail.com
Ehrlich Katrin eh.katrin@gmail.com
Eilsen Reet-Tulvi reet.eilsen@gmail.com
Einer Mai
Ermel Aili aili@ermel.ee
Ernits Heiki ernits.heiki@gmail.com
Haarde Kersti
Huimerind Ruth rosa.permanente@mail.ee
Hunt Mare mare59hunt@gmail.com
Ilves Kadri ilveskadri77@gmail.com
Jaakson Alvar
Jagomägi Kristjan
Järmut Villu
Järvlepp Lauri lauri@bassein.eu
Juhanson Aivar aivar.juhanson@ekspress.ee
Kaarma Mari
Kagovere Ott ottkagovere@gmail.com
Kaljuste Mari mari.kaljuste@gmail.com
Kangilaski Kristi kristikangilaski@gmail.com
Kangro Kirke
Kärmas Enn
Kaskmann Maris maris.kaskmann@gmail.com
Kekišev Marko marko@siirup.eu
Kergand Krister
Kivihall Heino heinokivihall@gmail.com
Koovit Anton
Kormašov Andrei andrey@kormgraaf.ee
Kornilov Aleksei 111kornilov@gmail.com
Korp Karel karel@disainikorp.ee
Kroonmann Mait
Künnap Asko asko@kynnap.ee
Küttis Uku-Kristjan
Kuus Artur artur.kuus@makett.ee
Leis Katrin katrin.leis@gmail.com
Leis Ülo ylo.leis@gmail.com
Lillemets Vello vello.lillemets@gmail.com
Lillepuu Kirsten
Linnamägi Anne linnamagia@gmail.com
Looman Heiki
Lukk-Toompere Regina reginalukk@gmail.com
Mägar Rein reinmagar@gmail.com
Malin Lea malinlea57@gmail.com
Mändmaa Kristjan kristjan.mandmaa@gmail.com
Märtens Gerda gerda.mrtens@gmail.com
Mesikäpp Aarne aarne.mesikapp@artun.ee
Mets Hillar hillar.mets@gmail.com
Mets Tiia
Miitel Reet reet.miitel@icloud.com
Mildeberg Jüri mildebergius9@gmail.com
Mildeberg Piret pirr57@hot.ee
Mrzljak Lucija luci.sidd@gmail.com
Niinepuu-Kiik Piret piretniinepuu@gmail.com
Noor Viive viivenoor@gmail.com
Paasmäe Peeter
Paat Andree andree.paat@gmail.com
Paluoja Vello
Pärk Matti
Pärn Olga
Pavel Sigrid sigrid.pavel@gmail.com
Peebo Ede
Piibe Reedik
Pikkov Anne
Pirsko Tiiu minuskel@minuskel.ee
Plats Marja-Liisa marjaplats@gmail.com
Popov Dmitri
Preesalu Janno janno@bassein.eu
Prunsvelt Heino heino@prunsvelt.ee
Raja Helmet
Rammul Tiit tiit.rammul@gmail.com
Rästa Martin
Raudsepp Iivi iivi.raudsepp21@gmail.com
Rea Priit priit.rea@gmail.com
Rea-Smyth Reet reet@reetrea.com
Reineller Kristina
Reinsalu Mariam Tiina tiina.mariam@gmail.com
Rõhu Andres
Rõuk Riho rihorouk@hot.ee
Saar Ulla ulla.saar@gmail.com
Sakk Ivar ivar.sakk@artun.ee
Sakkis Jaanus jaanus.sakkis@gmail.com
Sarandi Helle-Maret
Schneider Angelika
Semper Viive ants.kaigas@gmail.ee
Sildre Elina
Sildre Joonas
Sildre Tiina tiina.sildre@gmail.com
Sillaste Kertu kertuste@gmail.com
Soo Tiina
Soo Tõnu
Staniševskaja Veera stanishevskaja@list.ru
Taiger Vladimir
Tali Andres
Tammela Pille pille.tammela@gmail.com
Tammetalu Tiina tiina.tammetalu@artun.ee
Toompere Kalle kalle@mappemonde.ee
Toots Endla augustina19@gmail.com
Tormis Kersti
Tort Kristina kristina@tort-tort.ee
Vähi Everi everi.vahi@gmail.com
Vahtre Silver
Valk Jaanus linaleole@gmail.com
Vallikivi Ilmar ilmar.vallikivi@gmail.com
Vannas-Raid Maarja maarja.vannas@gmail.com
Veermets Mati mati@minuskel.ee
Zarip Catherine kati.zarip@gmail.com